Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUČASNOST

 

Mateřská škola je součástí sdružení tří škol: Základní školy, Mateřské školy a Základní umělecké školy.
V současné době má dvě oddělení – třídu Berušek a třídu Sluníček.

 

 

 

Naším cílem je vytvořit mateřskou školu s vysokou úrovní pedagogického přístupu ke vzdělávání dítěte, příjemným klimatem a s hodnotným zázemím pro rodinu.
Podstatná je pro nás individualita dítěte, věkové i osobnostní zvláštnosti, jeho rodinné zázemí. Pracujeme s dítětem od prvního do posledního dne jeho pobytu v mateřské škole, jsme jeho partnery a průvodci. Učíme ho komunikovat, jednat samostatně a bezpečně ve všech sociálních situacích. U mladších dětí chceme především doplňovat rodinnou výchovu a v úzké vazbě na ní zajistit prostředí s dostatkem mnohostranných a přiměřených podnětů a zdrojem spolehlivých základů do života i vzdělávání.
Starší děti jsou individuálně vedeny k dovednostem , které jim zajistí předpoklady pro pokračování ve vzdělání tím, že za všech okolností budou maximálně podporovány individuální rozvojové možnosti dítěte a umožňováno tak každému dítěti dospět k optimální úrovni osobního rozvoje a učení.
Předškolní vzdělávání má usnadňovat dítěti jeho další životní i vzdělávací cestu. Ke splnění tohoto úkolu je nutno rozvíjet osobnost dítěte, podporovat jeho tělesný rozvoj a zdraví, napomáhat mu v chápání okolního světa i učit dítě žít ve společnosti ostatních, přibližovat mu hodnoty touto společností uznávané.MOTTO:

 

"KDO SLUNÍČKO V SRDCI MÁ, CELÝ DEN SE USMÍVÁ..."

 

 


 

 


 


 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

thanks

(ronrogers, 20. 5. 2017 7:07)

Good content post.Happy to read this post and I a very glad to see this education details from you.Youur goal is to create a kindergarten with a high level of pedagogical.Its very good and there are a lots of ways to approach to child education.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom essay writing services (https://essayguardian.com/) helps for it and gets good result.Best essay writing service always give you a high quality writing service, so that you can score high.